Rybářské závody

Fotky ze závodů dětí na Jordánku 23.4.2017:

http://rybarimiletin.rajce.idnes.cz/Detske_rybarske_zavody_Jordanek_23.4.2017/

............

 

-------------

Výsledky závodů dětí na Jordánku 23.4.2017:

1. Filip Habr 393 Cm 13 ks, MO Hronov

2. Lukáš Poprach 178 cm 4 ks, Třebihošť

3. Marek Šinták 145 cm 7 ks, Hradec Králové

4. Matyáš Škoda 121 cm 3 ks, MO Hronov

5. Bára Muchová 104 cm 4 ks, Podhorní Újezd

6. Ondřej Škoda 70 cm 2 ks, MO Hronov

7.-8. Denis Suchý 49cm 1 ks, Dobrá Voda

7.-8. Tonička Festová 49cm 1 ks, Rohoznice

9. Patrik Hopak 46 cm 1 ks, Miletín

10. Filip Kozák 45 cm 1 ks, Miletín

11. Martin Vaniš 32 cm 1 ks, Vidoň

12. Dan Nosek 26 cm 1 ks, Miletín

13.-24. Tomáš Klůz

13.-24. Lučka Nosková

13.-24. Otto Škultéty

13.-24. Aleš Přibyl

13.-24. Sandra Suchá

13.-24. Zuzana Fortelková

13.-24. Kamil Dubenecký

13.-24. David Lopata

13.-24. Jirka Vaniš

13.-24. Adam Poláček

13.-24. Šimon Nosek

13.-24. Štěpán Nosek



Celkem bylo 24 účastníků, největší chycený kapr 51cm.

-----------------------------

 

------------

Fotky ze závodů na Jordánku 22.4.2017:

http://rybarimiletin.rajce.idnes.cz/Rybarske_zavody_Jordanek_22.4.2017/

 

------------

 

------------

Výsledky závodů na Jordánku 22.4.2017:

Pořadí Jméno Město Body
1 Jaroš Zdeněk Hostinné 398
2 Vojtěch Václav Mlázovice 327
3 Franěk Robert Trutnov 300
4 Nytsche Martin Vrchovina 264
5 Jaroš Marek Hostinné 200
6 Novák Vratislav Police nad Metují 148
7 Lánský Matyáš Kněžice 140
8 Hruš Jiří Miletín 104
9 Kafka Jaroslav Miletín 92
10 Mandík Martin Nová Paka 90
11 Lánský Radek Kněžice 88
12 Zvoníček Jiří Hořice 87
13 Lánský Jaroslav Dobrá Voda 83
14 Šturma Sláva Dvůr králové n.L. 52
15 Hedošínský Pavel Dvůr králové n.L. 51
16 Turnovský Radek Hrádek u Nechanic 50
16 Šimkek Pavel Horní Brusnice 50
16 Kuman Robert Smidary 50
19 Kolář Jan Horní Brusnice 48
19 Nepovím Stanislav Trutnov 48
19 Červinka Milan Dvůr králové n.L. 48
22 Matěják Tomáš Miletín 46
22 Zeman Jaroslav Mostek 46
22 Pecen Tomáš Hořice 46
22 Řehák Václav Police nad Metují 46
26 Dostálek Adolf Hostinné 45
26 Šotola Jan Červená Třemešná 45
28 Červinková Žaneta Dvůr králové n.L. 42
29 Výborný Zdenek Dvůr králové n.L. 0
29 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 0
29 Jezbera Milan Obora 0
29 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 0
29 Řízek Ivo Dvůr králové n.L. 0
29 Muhl Pavel Dvůr králové n.L. 0
29 Riesner Petr Police nad Metují 0
29 Nováková Eva Police nad Metují 0
29 Bonaventura Pavel Dvůr králové n.L. 0
29 Bonaventura Lukáš Dvůr králové n.L. 0
29 Schejbal Josef Dvůr králové n.L. 0
29 Voltr Emil Dvůr králové n.L. 0
29 Svoboda Josef Dvůr králové n.L. 0
29 Přibyl David Vlčice 0
29 Ondráček Jan Hořice 0
29 Kraus Jiří Bělá u Pecky 0
29 Podveský Marek Nová Paka 0
29 Klapka Jan Miletín

0

Ze 46ti lovících chytlo 28 lidí alespoň jednu rybu započítávající se do závodu.

Bylo chyceno 62ks kapra a 3ks lína.

---------------------

 

A v neděli 23.4. dětské rybářské závody na Jordánku:

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 3 z 5