Rybářské závody

------------

Výsledky závodů na Jordánku 22.4.2017:

Pořadí Jméno Město Body
1 Jaroš Zdeněk Hostinné 398
2 Vojtěch Václav Mlázovice 327
3 Franěk Robert Trutnov 300
4 Nytsche Martin Vrchovina 264
5 Jaroš Marek Hostinné 200
6 Novák Vratislav Police nad Metují 148
7 Lánský Matyáš Kněžice 140
8 Hruš Jiří Miletín 104
9 Kafka Jaroslav Miletín 92
10 Mandík Martin Nová Paka 90
11 Lánský Radek Kněžice 88
12 Zvoníček Jiří Hořice 87
13 Lánský Jaroslav Dobrá Voda 83
14 Šturma Sláva Dvůr králové n.L. 52
15 Hedošínský Pavel Dvůr králové n.L. 51
16 Turnovský Radek Hrádek u Nechanic 50
16 Šimkek Pavel Horní Brusnice 50
16 Kuman Robert Smidary 50
19 Kolář Jan Horní Brusnice 48
19 Nepovím Stanislav Trutnov 48
19 Červinka Milan Dvůr králové n.L. 48
22 Matěják Tomáš Miletín 46
22 Zeman Jaroslav Mostek 46
22 Pecen Tomáš Hořice 46
22 Řehák Václav Police nad Metují 46
26 Dostálek Adolf Hostinné 45
26 Šotola Jan Červená Třemešná 45
28 Červinková Žaneta Dvůr králové n.L. 42
29 Výborný Zdenek Dvůr králové n.L. 0
29 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 0
29 Jezbera Milan Obora 0
29 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 0
29 Řízek Ivo Dvůr králové n.L. 0
29 Muhl Pavel Dvůr králové n.L. 0
29 Riesner Petr Police nad Metují 0
29 Nováková Eva Police nad Metují 0
29 Bonaventura Pavel Dvůr králové n.L. 0
29 Bonaventura Lukáš Dvůr králové n.L. 0
29 Schejbal Josef Dvůr králové n.L. 0
29 Voltr Emil Dvůr králové n.L. 0
29 Svoboda Josef Dvůr králové n.L. 0
29 Přibyl David Vlčice 0
29 Ondráček Jan Hořice 0
29 Kraus Jiří Bělá u Pecky 0
29 Podveský Marek Nová Paka 0
29 Klapka Jan Miletín

0

Ze 46ti lovících chytlo 28 lidí alespoň jednu rybu započítávající se do závodu.

Bylo chyceno 62ks kapra a 3ks lína.

---------------------

 

A v neděli 23.4. dětské rybářské závody na Jordánku:

 

V sobotu 22.4. se konají tradiční rybářské závody na Jordánku:

 

-------------------------------------------------

Propozice na rybářské závody

Termín: 22.4.2017

Startovné: 200 Kč (platba pouze na místě)

 

počet startovních lístků omezen 60 ti lovícími místy!

Přihlášení k závodu pouze na místě v den konání.

Lovná místa se losují

  • Soutěží se pouze v lovu kapra a lína
  • Závod je pořádán jako jednodenní na dva poločasy (jedno stěhování)
  • závodník může obsluhovat pouze svůj prut, po vzájemné dohodě si mohou závodníci pomoci s podebráním ryby,
  • závodník musí lovit pouze na svém vylosovaném úseku
  • Hodnotí se rovněž úlovek největší ryby.
  • Opilost, nedodržení propozic s důrazem na šetrné zacházení s rybami a pokynů pořadatelů bude mít za následek vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného.
  • Naše závody jsou především zábava. Případné spory prosím řešte s úsměvem.
  • Závodník může k lovu použít jeden prut se dvěma návazci s jednoduchými háčky.
  • Nástrahy dle rybářského řádu.
  • Vnadění povoleno po odstartování závodu.
  • Vyhrává závodník, který dosáhne největšího počtu bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje větší chycená ryba
  • Každý závodník soutěží na vlastní nebezpečí.
  • Závody se konají za každého počasí.
  • Organizátoři závodu si vyhrazují právo provést za mimořádných okolností úpravy v propozicích, případně v organizaci závodů.
  • Ryby měří a zapisují sousedící lovící.
  • Chování a vybavení dle platného rybářského řádu.

Srdečně zveme všechny rybáře i diváky.

Program závodů:

  • prezentace 6,00-7,00hod
  • start 7,00hod
  • první poločas 7,00-10,30hod
  • přestávka 10,30-11,30hod
  • druhý poločas 11,30-15,00hod
  • vyhodnocení 15,00-15,30hod

-------------------------------------------------------

 

Výsledky závody Jordánek 23.4.2016

Pořadí Jméno Město Body
1 Nytsche Martin Vrchovina 433
2 Řízek Ivo Dvůr Králové n.L. 305
3 Kafka Jaroslav Miletín 258
4 Říčař Kamil Čestice 249
5 Bonaventura Lukáš Dvůr králové n.L. 248
6 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 247
7 Jón Richard Chlum 195
8 Kraus Tomáš Hořice 191
9 Dostálek Adolf Hostinné 190
10 Červinková Žaneta Dvůr králové n.L. 189
11 Bonaventura Pavel Dvůr králové n.L. 146
12 Šimek Pavel Horní Brusnice 127
13 Řeháček Matěj Nová Paka 106
14 Červinka Milan Dvůr králové n.L. 75
15 Andrašovský Michal Urbanice 73
16 Výborný Zdeněk Dvůr králové n.L. 56
17 Voltr Emil Dvůr králové n.L. 55
17 Šebela Jakub Miletín 55
18 Zdeněk Dominik Miletín 53
19 Šotola Jan Červená Třemešná 49
20 Klener Josef Rohoznice 48
21 Svoboda Josef Dvůr králové n.L. 45
21 Nosek Ladislav Rohoznice 45
22 Charvát David Slatiny 44
23 Jaroš Zdeněk Hostinné 0
23 Jaroš Marek Hostinné 0
23 Bureš Josef Hořice 0
23 Vloch Antonín Chotěvice 0
23 Vojtěch Václav Mlázovice 0
23 Hart Pavel Hořice 0
23 Kraus Jiří Bělá u Pecky 0
23 Lánský Jaroslav Dobrá Voda 0
23 Hruš Jiří Miletín 0
23 Žatečka Josef Třebíč 0
23 Kovařík Kamil Hořice 0
23 Čapek Filip Úhlejov

0

Ze 36ti lovících chytlo 22 lidí alespoň jednu rybu započítávající se do závodu.

Bylo chyceno 65 kaprů a 6 línů.

------------------------------------------------------------------------------------------

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 5 z 6