Rybáři Miletín

--------------

Výsledky 24hodinovky na Jordánku:

Pořadí Jméno cm ks
1. Horyna Tomáš 1 407 29
2. Riesner Petr 1 328 27
3. Kulhánek Miloslav, Nosek Ladislav 1 138 23
4. Novák Vratislav 827 17
5. Poprach Aleš 484 10
6. Hencel Jiří 457 10
7. Vojtíšek Lukáš 336 7
8. Jína Vojtěch 301 6
9. Zezulka Petr ml. 295 6
10. Zezulka Petr st. 267 5
11. Kosztyo Alexander 205 4
12. Nováková Eva 202 4
13. Samko, Kovařík 155 3
14. Pecen Tomáš 148 3
15. Poláček Miloš, Schubert Vladislav 111 2
16. Šlesinger Petr 101 2
17. Haková Paulina, Hak Miroslav 53 1
18. Škoda Josef 51 1
19.-20. Šotola Jan 50 1
19.-20. Schubert Roman, Schubertová Lucie 50 1
21. Škoda Ondřej 47 1
22.-23. Jaroslav Kafka 0 0
22.-23. Kedroň Rudolf 0 0
Celkem 8 013 163

Ještě byla cena za největší ulovenou rybu. Což byl Amur 68 cm a chytil ho Slávek Kulhánek s Láďou Noskem v týmu.

--------------------------------

 

--------------------------------------------------------------------------------

Informace pro členy místní organizace:


Členská schůze se koná dne


21.9.2018 od 19:00 hod.


v Restauraci Rohoznice (vinárna)

----------------------------

 

...........................

Schůze výboru v pátek 21.9.2018 od 18.00 hod. Restaurace Rohoznice (před členskou schůzí).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

.....

Fotky ze sobotních závodů:

https://rybarimiletin.rajce.idnes.cz/Rybarske_zavody_Jordanek_21.4.2018/

........

 

............

Výsledky dětské závody Jordánek

Kategorie I. - mladší děti s pomocí dospělého
1. Klára Procházková 3 ks 130cm
2. Dan Hlaváček 0
.
Kategorie II. - starší děti samostatně
1. Adam Pazderka 5 ks 229 cm
2. Daniel Nosek 4 ks 161 cm
3. Michal Vrbický 3 ks 139,5 cm
4. Matyáš Škoda 2 ks 107 cm
5. David Lopata 2 ks 105 cm
6. Marek Šinták 2 ks 95 cm
7. Ladislav Červinka 2 ks 91 cm
8. Stanislav Jakubík 2 ks 77 cm
9. Miroslav Hak 1 ks 59 cm
10.-11. Jakub Nosek 0
10.-11. Filip Kozák 0

............

 

................

Výsledky závodů na Jordánku 21.4.2018:

(35 závodících, chyceno 72 kaprů a 4 líni)

Pořadí Jméno Město Body
1 Jaroš Zdeněk Hostinné 495
2 Pecen Tomáš Rohoznice 251
3 Říčař Zdeněk Vítězná 236
4 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 191
5 Nováková Eva Police nad Metují 189
6 Vojtěch Václav Mlázovice 183
7 Bonaventura Lukáš Dvůr králové n.L. 172
8 Voltr Emil Dvůr králové n.L. 162
9 Jaroš Marek Hostinné 142
9 Novák Vratislav Police nad Metují 142
11 Řízek Ivo Dvůr králové n.L. 141
12 Hruš Jiří Miletín 139
13 Ondráček Jan Hořice 125
14 Zeman Jaroslav Mostek 96
15 Jón Richard Chlum 92
16 Svoboda Josef Dvůr králové n.L. 89
17 Kulhánek Miloslav Rohoznice 88
18 Vloch Antonín Chotěvice 75
18 Šolc Milan Dvůr králové n.L. 75
20 Kafka Jaroslav Miletín 67
21 Man Bohuslav Hořice 58
22 Zavadil Petr Miletín 50
23 Výborný Zdenek Dvůr králové n.L. 48
24 Bonaventura Pavel Dvůr králové n.L. 46
25 Charvát David Slatiny 45
26 Drabík Martin Vítězná 44
27 Rožnovský Josef Vrchlabí 41
28 Šimek Pavel Horní Brusnice 0
28 Kedroň Rudolf Hořice 0
28 Filounek Zdeněk Miletín 0
28 Jína Vojtěch Lázně Bělohrad 0
28 Kraus Jaroslav Hořice 0
28 Kovařík Kamil Hořice 0
28 Samko Martin Hořice 0
28 Charvát David Hořice 0

........................

 

Návrh na změnu denní doby lovu na MP revírech dokončen